3D (3д) нарощення вій у Луцьку

Нарощування вій 3d - це дві години в умілих руках майстра і як мінімум місяць можна не витрачати час на макіяж очей. Це економить час і дає можливість завжди виглядати чарівно. А тим більше, що у нашому салоні ми використовуємо продукцію для професійного нарощення вій від всесвітньо відомого бренду "3D-Lashes".
Вії 3D - Lashes виглядають максимально природньо, володіють надзвичайною легкістю і м'якістю, що виключає дискомфорт для очей і створює ефект натуральних вій. Вони не ламаються, стійкі до води, сонця, сліз або поту. З ними можна займатися спортом і плавати, приймати душ і спати - вії зберігають первозданний вигляд, об'єм і красивий вигин протягом 2 -х місяців.

3D - Lashes - технологія бездоганності.
Якщо традиційні штучні вії, які приклеюються безпосередньо на шкіру повіка, можуть провокувати дискомфорт, то для нанесення вій 3D - Lashes використовується інноваційна технологія Perfect Bonding System. Це виключає неприємні відчуття важкості для очей, випадання натуральних вій або травмування ніжної шкіри очей.
Процедура нарощування вій 3D - Lashes дуже розслаблююча, комфортна і безпечна. На відміну від інших продуктів для нарощування вій, вії і клей 3D - Lashes абсолютно нешкідливі для натуральних вій. Використовуваний в процесі нарощування клей володіє унікально високою якістю і гіпоалергенністю. Препарати, які входять до складу наборів для хімічної завивки вій 3D - Lashes, поміщені в одноразову герметичну упаковку. Завдяки цьому забезпечуються висока якість препаратів, оптимальна концентрація і чудовий результат процедури.
При нарощуванні кожна штучна вія приклеюється по одній безпосередньо до натуральних вій. Спеціальні синтетичні мікрополіестерові нитки, з яких виготовляються вії, ідентичні натуральному волоссю, а спеціальна формула клею, що утворює поліпептидну зв'язку, зберігає гнучкість і пружність. Це забезпечує ефект абсолютної природності та краси, а погляд набуває глибину і виразність. Процедура вимагає ретельності і досконального знання техніки нарощування, тому особлива увага приділяється навчанню фахівців вищого класу.
Вже сьогодні Ви маєте можливість переконатись у прекрасних якостях 3д нарощування вій у нашому салоні!