ЧОЛОВІЧІ СТРИЖКИ у Луцьку

Ні для кого не секрет, що акуратна стрижка дуже багато говорить про її хазяїна. Гарно одягнений, охайний і акуратно підстрижений чоловік не може не привернути погляду.
Всі ми люди і у всіх у нас свої смаки і переваги, у тому числі і в стрижках та зачісках. Одні чоловіки обирають короткі стрижки, інші не можуть себе уявити без довгого волосся, треті, взагалі воліють робити креативні чоловічі стрижки.
Найпопулярнышими серед чоловічих стрижок є такі, як "їжачок" - акуратна коротка чоловіча стрижка; "каре" - стрижка, яка характеризується чітко окресленою лінією волосся.  "Fusion" - креативна і дуже модна чоловіча стрижка.
Зробити коротку чоловічу стрижку так, щоб це було красиво і неповторно, щоб незмінно підкреслювалася ваша індивідуальність, може тільки професіонал.
Останнім часом серед чоловіків стало модним мілірувати волосся, або фарбувати його. До речі, ця тенденція спостерігається не тільки серед молодих юнаків, а й серед вже зрілих чоловіків!
Сучасний чоловік все більше став піклуватися про свою зовнішність. Його цікавить вже не тільки сама стрижка, , але й зачіска та стан волосся.
Тому для сильної статі майстри-стилісти салону краси "Любава" пропонують великий діапазон сучасних і модних чоловічих стрижок, а також різні варіанти стайлінгу з використанням новітніх методик та технологій. Віртуозне виконання будь-яких стрижок від класики до ультрамодних, креативних стрижок для чоловіків, виголювання візерунків, довгі і короткі стрижки - наші стилісти можуть все!