Декорування вій у Луцьку

Нарощування вій сьогодні стало однією з найбільш популярних косметичних процедур. З кожним роком косметологи придумують все новіші способи, як зробити жінок красивими.
Вони винаходять нові технології нарощування і нові способи прикрасити вії. Якщо ви вже наростили вії, але вам здається, що ваш погляд як і раніше позбавлений виразності, спробуйте декорування. Прикрашені за допомогою страз, вії дозволяють миттєво створити святковий образ.
Сьогодні існує безліч способів декорування вій - і за допомогою блискіток, пір'я і кольорових волосків різної товщини.
Всі матеріали, які використовують для декорування вій, виробляються з безпечних матеріалів. Для декорування вій застосовується той же гіпоалергенний клей, що і для нарощування. Колір декору підбирається залежно від образу. Сьогодні в спеціалізованих магазинах представлена ​​велика кількість кольорових війок і страз, і знайти підходящий до вечірньої сукні варіант не складе труднощів. Декорування додатково підкреслить красу ваших очей.
Фахівці нашого салону радять декорувати вії не тільки безпосередньо перед урочистим заходом, але і в звичайному житті. Такий декор виглядає дуже органічно, з ним ви завжди будете виглядати ефектно і яскраво.
Декорування вій за допомогою блискіток дозволяє створити ефект мерехтливого ​​зоряного пилу. Такі вії виглядають дуже ефектно. Особливо помітний їх блиск і сяйво в яскравому світлі. Також як і інші види декору, блискітки для вій бувають різних кольорів. Вони наносяться за допомогою спеціального пензлика, вся процедура триває не більше години.
Кольорові пасма - ще один популярний спосіб декорування, який дозволяє перетворити вії в справжній витвір мистецтва. У повсякденному житті ви також можете обрати цей спосіб декорування, адже можна обрати чорні вії з кольоровими кінчиками, що дозволить внести в свій образ ледь вловимий родзинку.
Штучні кольорові вії зроблені з гіпоалергенного моноволокна, тому вони абсолютно нешкідливі. Ми використовуємо матеріали преміум класу «Vivienne», що гарантує бездоганний вигляд Ваших вій, надійне кріплення натуральних вій з нарощеними, а також відсутність будь-яких алергічних реакцій.
Дана технологія дозволяє досягти ефекту розкішних вій за 2,5-3 години. 
Завдяки широкій палітрі кольорових вій можна реалізувати найексклюзивніши візаж, надати образу неповторність і загадковість. Насичені кольори, якісний матеріал і близька до натуральної текстура зроблять Ваші вії неповторними.
При виборі способу декорування слід орієнтуватися не тільки на матеріал і вартість послуг майстра, а й на професіоналізм та якість виконання прикраси вій.