ДОГЛЯД ЗА ГРУДЬМИ ТА ЗОНОЮ ДЕКОЛЬТЕ У ЛУЦЬКУ

Спокусливий бюст від STYX Naturcosmetic - салонний і домашній догляд для красивих грудей!
Всі косметичні засоби Styx Naturcosmetic, які використовуються в цій процедурі, складаються тільки з натуральних інгредієнтів, 100% ефірних масел найвищої якості та ефективні після першої ж процедури.

 Етапи проведення процедури:
1. Очищення і тонізація зони бюсту і декольте молочком і тоніком.
2. Глибоке очищення за допомогою пілінгу з оливковими кісточками.
Пілінг сприяє відлущуванню мертвих клітин, зменшенню рогового шару, розкриваються пори, вирівнюється структура, відновлюється видільна і дихальна функції шкіри грудей, покращують сприйняття зволожуючих, живильних, ліфтингових і регенеруючих компонентів.
3. Нанесення цитоактивної ампули «Миттєва краса» від STYX Naturcosmetic.
Ампули «Миттєва краса» володіють екстреним косметичним ефектом, результат видно вже після першої процедури (свіжа, сяюча, підтягнута шкіра), підвищують тургор і еластичність шкіри грудей, усувають подразнення, глибоко зволожують.
4. Охолоджуюча пластифікуюча маска - ліфтинг зі Спіруліною.
Ця маска від STYX усуває набряки, регенерує, розгладжує зморшки, вирівнює і покращує колір шкіри, має антиоксидантну дію, зволожує, підвищує тонус і еластичність шкіри грудей.
5. Закріплюючий крем для бюста «З витяжкою з ікри» або вітамінна маска для красивого бюсту.
Післепроцедурний крем або маска з ефектом ліфтингу сприяють підтягування грудей, зменшення розтяжок, підвищенню тонусу шкіри. Послепроцедурной крем для красивих грудей «З витяжкою з ікри » STYX, тонізує, оживляє і омолоджує шкіру, надає лифтингову дію, реконструює шкіру, повертає повноту бюста і зменшує рельєф розтяжок (стрій ). Вітамінна ліфтингова маска від STYX - засіб екстренного пожвавлення і оновлення, яке тонізує втомлену, мляву шкіру бюста. Маска усуває лущення, розгладжує зморшки, очищує і звужує пори, робить груди підтягнутою і гарною.

Результати від курсу процедур «Спокусливий бюст AROMADERM» ( 6 - 10 процедур)
• Регенерація і ліфтинг шкіри;
• Відновлення об'єму бюста;
• Згладжування рельєфу стрий, зморшок;
• Покращення кольору шкіри;
• Приплив енергії, поліпшення загального самопочуття.

Курс процедур «Спокусливий бюст», STYX Naturcosmetic не має протипоказань!
Правильний домашній догляд за грудьми і спеціальні салонні програми допоможуть тривалий час підтримувати красу грудей і області декольте. Для того, щоб бюст виглядав ефектним і доглянутим, важливо комплексний вплив: салонні процедури і домашній догляд за бюстом, спорт. Поєднуючи всі ці напрямки, Ви зможете досягти найкращого результату!