Фарбування волосся у Луцьку

Більшість сучасних жінок хоч разок, але вдавалися до фарбування волосся, адже так вабить перспектива змінити образ практично в одну мить. А багато з нас й зовсім перейшли на постійне фарбування волосся, вважаючи, що власний колір нам не личить, або недостатньо яскравий. Тому вибір за Вами:

 - Звичайне фарбування
Класичне фарбування - це фарбування в один тон. Підбір кольору фарби для волосся, відповідно з урахуванням модних тенденцій і індивідуального стилю. Нанесення фарби, витримування необхідного за технологією часу, миття волосся з масажем та укладка. 

 - Блочне фарбування
Побалуйте себе чимось незвичайним, а саме новим видом фарбування, який називається “блочне фарбування“. При блочному фарбуванні у кінцевому результаті ми отримуємо надзвичайно оригінальні відтінки типу “веселка”, де один із кольорів плавно переходить в інший.

 - Колорування
Колорування - це технологія фарбування волосся пасмами в різні кольори з використанням декількох відтінків (багатобарвне колорування).  Завдяки цьому виду фарбування, будь-яка стрижка «заграє» по-новому. Колорування надає образу яскравості, неповторності і новизни.

 - Мілірування

Мілірування - це один з наймодніших видів фарбування волосся протягом багатьох років.
Суть в тому, що, незважаючи на те, що забарвлюють не все волосся, а лише його частину, мілірування волосся створює свіжість образу і не вимагає частого фарбування. А також після мілірування волосся виглядає об'ємнішим, а це те, до чого прагне кожна жінка. 

 - Балояж
Балояж - відносно молода техніка фарбування волосся. Зазвичай змінюється тільки колір кінчиків або коренів волосся, більш сміливий варіант - фарбування в три різних тони або кольори: на кінчиках, в середній частині і біля коріння. Перехід може бути і м'яким, і контрастним.