Камуфляж сивини у Луцьку

Салон краси "Любава" пропонує Вашій увазі нову послугу - камуфляж сивини.
  Ця процедура призначена спеціально для чоловіків, які не готові миритися з посивінням. Тепер Ви можете не задаватися питанням: як прибрати сивину? Довіртеся нашим професіоналам, і вони позбавлять Вас від проявів старіння всього за 5 хвилин, а Ви знову зможете відчути себе молодим і енергійним.
   У нашому салоні тонування сивини проводиться з використанням перевірених і професійних засобів, які гарантують якісний результат. Ми вибираємо професійний ефективний продукт, до складу якого не входить аміак, що забезпечує дбайливе і делікатне тонування, без руйнування структури волосся. Ще однією перевагою є наявність зручної природної палітри, що дозволяє вибрати ідеальний відтінок тон в тон до Вашого волосся. Наші фахівці підберуть потрібний колір, і навіть Ви не помітите різниці між Вашими природними і фарбованим волоссям. Відростаючого коріння також не видно, адже його колір анітрохи не відрізнятиметься від зафарбованого волосся.
   Вас вразить швидкість і якість виконання цієї процедури нашими майстрами. Ви зможете проводити камуфляж сивини щоразу, коли оновлюєте стрижку, витрачаючи при цьому не більше часу, ніж під час звичайного регулярного відвідування перукаря. Під час миття волосся всього на 5 хвилин на них буде нанесено спеціальний засіб. І відразу після того, як засіб буде змито, Ви зможете оцінити дивовижне позбавлення від сивини. Результат буде триматися до 5 тижнів, що дозволить Вам на довгий час забути про сивину.
   Важливо пам'ятати, що для отримання натурального ефекту і якісного результату, необхідний досвід і знання технологій зафарбовування сивини. Навіть найкращі професійні засоби тільки в умілих руках здатні творити чудеса. У салоні краси "Любава" працюють тільки кваліфіковані фахівці, які мають всі необхідні знання для проведення даної процедури, і вже не раз доводили свою майстерність клієнтам.