Кератинове вирівнювання волосся Луцьк

Хочете блискуче, пряме, а головне сяюче здоров'ям волосся? Тоді Ви опинилися в потрібному місці! 
Пропонуємо вам нашу нову послугу - кератинове вирівнювання волосся! Кератинове вирівнювання і відновлення не викликає пошкоджень і не змінює структуру волосся. Це означає, що кожен день Ви можете змінювати зачіску під настрій - сьогодні шовковисті локони, а завтра гладку, як скло. Завдяки кератиновой обробці Ви отримаєте слухняне, живе волосся. Час укладання замість півгодини займає всього десять хвилин. 
Якщо ваше волосся пошкоджене, то кератиновое відновлення допоможе оздоровити волосся, відновивши їх структуру, додасть їм прекрасний вид, наповнивши їх здоровою силою і блиском. 

Keratin treatment (відновлення кератином) - процедура, спеціально розроблена для того, щоб надати яскраво виражений блиск сухому, пошкодженому фарбуванням або хімією волоссю. Важливою функцією процедури є можливість розгладити кучеряве або дуже кучеряве волосся. 
Це ідеальне рішення для волосся, що має тенденцію реагувати на вологість. Після процедури ваше волосся стане блискучим, шовковисто- гладкими і доглянутим.

Ми використовуємо один з найпопулярніших засобів, а саме Luxliss Keratin Treatment (кератинове відновлення Luxliss), який виключає руйнування структури волосся. Ризик пошкодження волосся відсутній, але тільки за умови якісного виконання процедури. Вплив процедури максимально дбайливий! Ефект триває до 6 місяців, засіб просто вимивається з часом, не пошкоджуючи волосся! Через певний час волосся просто повернеться до свого початкового стану. 
Окрему увагу варто приділити аргановій олії (natural Argania Spinosa Kernel oil), що входить до складу продукції. Завдяки їй Ви маєте можливість отримати здорове, блискуче, слухняне волосся.

Процедура кератинового вирівнювання волосся може проводитися після будь-якого виду фарбування волосся, а так само після їх хімічного випрямлення або завивки. Через два тижні після проведення кератинового відновлення волосся, їх так само можна піддавати будь-якому виду фарбування і мелірування, без ризику завдання шкоди косметичному і лікувальному ефекту від процедури біо-відновлення волосся. 
Процедура кератинового випрямлення волосся, є не тільки засобом додання волоссю красивого зовнішнього вигляду, але так само є повноцінною і досить ефективною лікувальною процедурою, при якій відбувається відновлення не лише зовнішньої оболонки волосся - кутикули, але і його більш глибинного шару - кортекса. 
Даний метод покращує стан волосся, покриваючи їх захисним шаром протеїну, що усуває статичну електрику і розгладжує кутикули волосся. 
Кінцевий результат - це гладке, здорове, без статичної електрики волосся з сліпучим блиском!