НАРОЩЕННЯ у Луцьку

Наростити нігті якісно і професійно у Луцьку можна у нашому салоні!
Що тільки не використовують представниці прекрасної статі, щоб стати ще красивішими і привабливішими.
Користуючись послугами майстрів по нарощуванню нігтів, що дозволяє не лише виправити природні недоліки, але й скорегувати та подовжити нігті та створити імідж доглянутої та елегантної жінки.
Процедура нарощування нігтів відноситься до елітних та дорогих видів манікюру і з кожним днем набирає все більшої популярності в кожній країні. Головне пам'ятати, що при дотриманні правил гігієни, технології і використанні фірмових матеріалів, нарощування ніколи не нанесе шкоди натуральному нігтю. З появою нарощування нігтів, з'явилася унікальна можливість створювати нігті дивовижної краси. Причому абсолютно не важливо, яка довжина природних нігтів.
У світі існує безліч технологій нарощування нігтів. Найбільш популярними є гелева і акрилова технології нарощування.
Нарощування нігтів гелем - одна із сучасних технологій. Гель - це спеціальний матеріал, який твердне під впливом ультрафіолетових променів і утворює на нігті міцне покриття. Штучні нігті виконані за гелевою технологією виглядають дуже красиво і природно і відразу ж після затвердіння, гель утворює бездоганно гладкий і блискучий шар. Ці особливості, а також хімічний склад, який не викликає подразнень, робить гель одним з кращих матеріалів для нарощування.
Акрил - пудра або порошок, який при змішуваннні з мономером, перетворюється у масу (акрилат), яка швидко твердне на повітрі. Акрилова технологія нарощування нігтів дозволяє легко, лише за допомогою пилочки, надавати нігтям бажану форму, а за допомогою лаку будь-якого кольору, структури і якості - створювати чудовий дизайн, стиль і настрій.
У салоні краси "Любава" Вам запрпонують і гелеву, і акрилову технології. А також новинку - покриття нігтів біогелем. Зміцнення нігтів біогелем, зробить Ваші нігті не тільки красивими, а й здоровими.

  • Якщо Ви скептично ставитесь до процедури нарощування нігтів, то можна навести лише кілька з багатьох плюсів нарощених нігтів:
  • Ваші руки та нігті завжди виглядають красивими і доглянутими.
  • Гель приховує дефекти Ваших нігтів.
  • Ви можете зробити собі таку форму і дизайн нігтів, яка Вам подобається.
  • Вам не треба робити класичний манікюр.
  • Ви зможете спокійно виконувати всю хатню роботу, оскільки нарощені нігті не бояться миття посуду, прання та прибирання.
  • Ви зможете заощадити свій час, адже догляд за штучними нігтями займає лише 2 години один раз на місяць
  • Якщо Ви зламаєте свій ніготь, не потрібно чекати декілька тижнів, щоб він виріс до бажаної довжини, так як гелевий ніготь можна наростити лише за 15 хв. 
  • Ви завжди будете почувати себе впевненою і привабливою.