НАРОЩЕННЯ ВІЙ

Що робить жіночий погляд виразним? Звичайно ж вії, разом з формою брів. Довжина, густота і напрям вій, зроблять диво і внесуть у вираз Вашого обличчя неповторний блиск і вишуканість.
Кожна жінка мріє про довгі і пухнасті вії і тепер це доступно кожній, і можна забути про туш для вій і спокійно їхати відпочивати, залишивши косметичку в дома. Відтепер Ви завжди, при будь-яких обставинах, будь-то пляж або басейн, будете виглядати бездоганно. І що найголовніше, ніхто не запідозрить Вас в «ненатуральності» - нарощені вії виглядають абсолютно природно. Все завдяки техніці нарощування. 
У нашому салоні-перукарні "Любава" вії нарощуються і пучками (одна з найпоширеніших методик), і окремо, вія до вії. Тримається ця краса до двох місяців. Довжина нарощування залежить від індивідуальних особливостей та побажання клієнта, можна обрати і колір - від традиційно чорного до екзотичного пурпурного. В результаті очі обрамлені довгими пухнастими віями, полонять своєю красою і викликають захоплення оточуючих!