ПЕРМАНЕНТНИЙ ТАТУАЖ Луцьк

Зробити перманентний татуаж у Луцьку дуже просто! Звертайтеся до нас ы ви побачите його переваги!
Ви прокидаєтеся зранку і кулею несетеся в ванну кімнату, щоб Ваш коханий не побачив Вас без макіяжу? Ви дістаєте косметичку по кілька разів на день, щоб весь час виглядати на всі сто? Вам набридло щовечора змивати косметику з обличчя, щоб з ранку почати все знову? Хочете виглядати ідеально в будь-якій ситуації?
Тоді запрошуємо Вас в салон-перукарню "Любава", де висококваліфіковані фахівці зроблять Вам перманентний макіяж, який не доведеться змивати і поправляти!
Перманентний татуаж (макіяж) - імплантація в поверхневі шари шкіри пігменту, який відповідає європейським стандартам.

За допомогою такого макіяжу Ви можете:

-змінити форму очей, зробити їх більш виразними,

-надати красиву правильну форму бровам,

-зменшити або збільшити форму губ, підкоригувати їх форму,

-замаскувати шрами,

-нанести пікантні родимки.

Татуаж має масу переваг перед звичайним макіяжем: він не змивається водою, не стирається і залишається на обличчі протягом декількох років, тим самим відпадає необхідність у щоденній процедурі макіяжу. Сучасна жінка, в середньому, витрачає на макіяж від 15 хвилин до 1 години щодня. Плюс час, який пішов на підфарбовування губ, або очей, якщо туш потекла і розмазалася. Влітку, у спеку, це особливо актуально.
Крім того, у жінок часто виникають алергічні реакції на декоративну косметику, але добре виглядати хочеться кожній. Косметологи пропонують зробити татуаж, або перманентний макіяж, який не стирається і не змивається.

Плюси татуажу
Татуаж здатний скоректувати дрібні дефекти (наприклад, асиметрію губ), і підкреслити достоїнства.
Надовго можна забути про щоденний макіяж.
Зроблений татуаж гарантує відмінний зовнішній вигляд в будь-якій ситуації: на пляжі, в сауні, в басейні. Вам не доведеться переживати через «попливші» очі чи стерту помади.

Як часто потрібно робити татуаж?
Ефект зберігається від двох до п'яти років, і залежить від індивідуальних особливостей шкіри і від складу фарбувального пігменту. У подальшому можна підкоригувати перманентну підводку.

Протипоказання
Перш за все, це наявність деяких захворювань, таких як:

  • цукровий діабет;
  • бронхіальна астма;
  • захворювання крові;
  • захворювання шкіри;
  • схильність до утворення келоїдних рубців;

Також не рекомендується проводити процедуру татуажу в критичні дні і при застуді.

Фахівці салону «Любава" допоможуть зробити Вам перманентний татуаж.  Підкресліть свою індивідуальність в будь-якій ситуації!