ЗАЧІСКИ

У салоні краси "Любава" Вам зроблять зачіску на будь-який смак і подію, а саме:

 - Ділова зачіска

Головною характеристикою ділової зачіски є її лаконічність, а також вона повинна вписуватися в рамки офісного дрес-коду. Тому ділова зачіска повинна бути простою, бездоганною і стильною. 

 - Весільна зачіска
Весільна зачіска - одна з найважливіших деталей образу нареченої, тому дрібниць тут бути не може. Все повинно бути гармонійним і чудово поєднуватись не лише з сукнею, а й з образом вцілому. 

 - Зачіска вечірня

В

ечірні зачіски для урочистих випадків - це завжди щось особливе.

 

Майстри нашого салону будуть раді допомогти в досягненні бажаного, втіливши Ваші ідеї та побажання у вечірню зачіску Вашої мрії. Для досягнення ще кращого результату краще нанести нам візит заздалегідь - можливо, Вашому волоссю потрібен особливий догляд та оздоровчі методики, щоб в день Х виглядати ідеально.

 

 

 - Креативна зачіска
Слово креатив в перекладі з англійської означає - творчий. І, виходячи з цього, стає зрозумілим, що виконання модної креативної зачіски вимагає творчого (креативного) підходу. Така зачіска зазвичай вражає оригінальністю форми, дивовижними переходами і, звичайно ж, оптимальним чином відображає індивідуальність жінки.
Якщо ви готові шокувати оточуючих неперевершеним виглядом свого волосся - тоді вибирайте стильну креативну зачіску або, навіть, стрижку!