ЗАВИВКА

У нас Ви можете зробити як і класичну завивку, так і новомодну біозавивку.

 - Класична завивка
Класична завивка підходить для нормального здорового волосся. Якщо все зроблено правильно, то форма зачіски зберігається від трьох до шести місяців. Але в будь-якому випадку волосся, що перенесло хімічну завивку, вимагає особливого, більш ретельного догляду, який Ви також зможете отримати в салоні "Любава". 

 - Біозавивка
Біозавивка - це унікальна можливість для тих, хто мріє отримати природний, пружний, блискучий локон без пошкоджуючих факторів. Ми використовуємо лише перевірені професійні засоби, серед яких -  засоби для біо-перманентної завивки NIAGARA від ESTEL. М'яка формула цього засобу, заснована на цістеаміні (Cysteamine), спорідненій по структурі з однією з основних амінокислот волосини - цистеїну, забезпечує чудовий ефект завивки і гарантує отримання доглянутих, рівномірних, природних локонів. NIAGARA містить провітамін В5 і має значення рН, близьке до нейтрального. Біо-перманент має нейтральний запах, забезпечує делікатний вплив і максимум догляду за волоссям. Ті, хто хоч раз випробував на собі біозавивку, по достоїнству оцінять усі її переваги. 

 - Мультизавивка
Ще один сучасний вид завивки,в якому використовують найсучасніші професійні засоби, а саме - Brelil Dynamix Perm Basic Lotion. Дана система для хімічної завивки з мультикомплексів вибіркової дії (залежно від стану волосся) з нейтральним рівнем PH. Містить комплекс вітамінів, який захищає структуру волосся, додаючи йому м'якість та еластичність.