Лікування та відновлення волосся восени

Волосся восени потребує спеціального догляду.
Непомірне сонце, вітер, мороз, нестача вітамінів - це навантаження для волосся, які сильно слабшають, тьмяніють, втрачають природний блиск. Волосся стає більш сухим і ламким. Волоссю в цей час терміново потрібна допомога!

Сучасна косметика для волосся, засоби інтенсивної терапії, які в достатній кількості є в нашому салоні, спеціально створені, щоб допомогти Вашому волоссю.
Вони здатні інтенсивно відновлювати пошкоджену структуру волосся і запобігати їх випадінню, і при цьому зберігати їх колір.
Пропонуємо Вам спеціальні відновлювальні процедури, які оживлять і зміцнять волосяну цибулину, заповнять протеїновий дефіцит, відновлять нестачу кератину.
З їх допомогою Ваше волосся стане еластичними, блискучими, шовковистим і красивими.
У поєднанні з салонним підходом, Ви самі в домашніх умовах зможете доглядати за волоссям більш ефективно.
А щоб не загубитися в розмаїтті флакончиків і баночок шампунів, бальзамів, спреїв, масок і т.д., ми пропонуємо Вам довіритися нашим фахівцям. Вони допоможуть Вам підібрати засоби для домашнього догляду саме для Вашого волосся.
Професійні шампуні, на відміну від побутових зовсім не агресивні. До їх складу входять живильні речовини, які захищають волосся від негативного впливу хлору та інших речовин, що містяться у водопровідній воді.
Дуже важливо для здоров'я волосся використовувати професійні ополіскувачі, бальзами та маски: в них зосереджені необхідні поживні речовини, рослинні екстракти і вітаміни.
Для волосся, що вимагає спеціальної турботи, створені спеціальні засоби інтенсивної терапії, поживні спреї, захисні і відновлюють сироватки.
Для зміцнення волосся і повернення густоти волоссю в салоні краси «Любава» пропонуються більш кардинальні методи відновлення волосся: таке як універсальне професійне відновлення для волосся будь-якого типу DualFix 12 
Також наш салон пропонує клієнтам процедури нового покоління такі як: ламінування та кератинове вирівнювання волосся - процедури призначені для зміцнення волосся і його перетворення.

Більше дізнатися про ці процедури Ви можете в розділі Послуги

Потрібна косметика для домашнього догляду в поєднанні зі спеціальними ексклюзивними програмами та інтенсивною терапією в салоні допоможуть оживити, швидко відновити волосся, наповнити їх життєвою силою, а також захистити їх від агресивного впливу навколишнього середовища. Залишиться тільки підтримувати цю красу і здоров'я вашого волосся!