Про нас

Вітаємо Вас на сайті салону-перукарні "Любава"!
Салон краси "Любава" в індустрії краси вже 10 років і ця цифра говорить сама за себе. Ми дуже цінуємо наших постійних клієнтів, серед них є ті, що обслуговуються в "Любаві" з часу віідкриття салону. Наш салон постійно розвивається. Крім послуг бізнес-класу, ми надаємо і ексклюзивні послуги. У нас також можна придбати якісну косметику.
Салон краси "Любава" відкриє Вам дорогу в дивовижний світ зачісок, косметології та здоров'я! Ми пропонуємо величезну різноманітність послуг, які допоможуть досягти кращих результатів і здійснити спеціалізований догляд за волоссям, тілом та обличчям.
Салон-перукарня "Любава", місце, де можна відродити гармонію душі і тіла, розслабитися і відновити свої сили.
Послуги нашого салону розраховані на клієнтів з різним рівнем достатку. В своїй роботі ми використовуємо найновіші технології та досягнення в індустрії краси. 
Нашим відвідувачам подобається та атмосфера затишку і професіоналізму, яка постійно присутня в салоні-перукарні "Любава". А як у нас виходить досягти поставленої мети, судити Вам, наші шановні клієнти.
У нашому салоні є просторий жіночий зал, в якому відбуваються прекрасні перевтілення, а також і чоловічий зал, адже ні для кого не секрет, що і сильна половина людства, теж хоче бути привабливою і унікальною.

         

Шкіра, що сяє здоров’ям?
Це можливо після відвідин салону "Любава". Наш фахівець – косметолог допоможе здійснити це, використовуючи різноманітні процедури в спеціально облаштованому кабінеті.

         

Для кожної людини ознака доглянутості і гарного смаку це красиві руки і ноги. Кожна жінка, та й не тільки жінка, бажає доглядати за своїми ногами і руками. Процедури манікюру і педикюру дуже універсальні, швидкі і не дорогі. У нашому салоні "Любава" Вам буде запропоновано комплексний і повний вибір процедур і засобів по догляду за нігтями, шкірою рук та ніг.

         

Створюючи власний сайт, ми, перш за все, прагнули максимізувати комфорт, з яким наші теперішні і майбутні клієнти могли б скористатися запропонованими послугами. На нашому сайті Ви знайдете всю корисну інформацію про те, як стежити за своєю зовнішністю, як і коли відвідувати перукаря, і які новинки в нашому салоні краси допоможуть Вам підкреслити Вашу індивідуальність. Ми намагалися, щоб він вийшов максимально інформативним, цікавим і зручним.
Тут Ви зможете отримати всі необхідні відомості, які, сподіваємося, послужать хорошим стимулом для відвідування нашого салону.
Зручне розташування салону-перукарні "Любава" допоможе Вам швидко без труднощів до нас добратися. Салон краси знаходиться в центральній частині міста на проспекті Соборності, 11г. До нас можна добиратися пішки, якщо Ви працюєте або проживаєте на вулицях: Молоді, Єршова, Соборності, в районах РАЦСу чи ТЦ "Гостинець". Якщо Ви "за кермом" для Вас є зручна стоянка.
Створювати красу - завдання не з простих. Однак якщо підходити до нього з щирим ентузіазмом, воно виявляється захоплюючим і цілком здійсненним. Якщо Ви, дійсно, шукаєте салон краси, в якому Ви можете бути впевнені, то приходьте до нас, і Ви зрозумієте, що все написане тут, написано з душею і любов'ю до всіх наших відвідувачів.
Ми раді щодня дарувати нашим клієнтам нашу майстерність, гарний настрій та радість спілкування.