Догляд і стайлінг для чоловіків BLACK від ID Hair у Луцьку

Скандинавська компанія ID Hair створила серію продуктів спеціально для чоловіків.
BLACK - ДОГЛЯД І СТАЙЛИНГ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ. Описати лінію можна трьома словами: чоловічий, свіжість, ефективність.
IdHAIR BLACK - 100% чоловіча косметика. Призначена для сучасного чоловіка, якому необхідні прості, зручні та ефективні продукти зі свіжим, чоловічим ароматом. IdHAIR BLACK забезпечує унікальні потреби чоловічого стилю та догляду за волоссям.

Основні компоненти:
АФРИКАНСКИЙ ПЕРЕЦь
Африканська перець - це пряна рослина, яка виростає в районі Гвінейської затоки. У Афріці це
насіння традіційно використовували, як седативний засіб. Їх розжовували при зубному болю и використовували, щоб зігрітіся.
Ароматичні речовини, что містяться в цій лікарській рослині володіють антібактеріальними властивостями.
Також так звані «райські зерна» стимулюють, наповнюють енергією и виводять токсини.

ЕКСТРАКТ КОРИ ДЕРЕВА ЖУАЗЕЙРО
Виростає на півночі Бразилії. Кора и листя використовуються в традіційній медицині, а також у засобах проти лупи. Дає швидкий і стійкий ефект. Припиняє на довгий час (72 години) свербіж и не викликає подразнень.

ЛАКТИТОЛА І КСИЛІТОЛ
Відновлюють баланс мікрофлори на поверхні шкіри голови, усуваючи дискомфорт, сухість, свербіж і подразнення, викликані лупою. Запобігають ушкодженню захисного бар'єру шкіри і забезпечують тривале зволоження.

ЕКСТРАКТ КВІТІВ КАЛЕНДУЛИ (ЕКОЛОГІЧНИЙ СЕРТИФІКАТ)
Популярні в Європі садові квіти. Спочатку вони вирощувалися в Єгипті, Греції, Індії та арабських країнах. Цінуються протягом багатьох сторіч за свої цілющі властивості. Вони особливо ефективні при лікуванні ран і травм шкіри.

У нашому салоні Ви можете придбати всю серію IdHAIR BLACK, а саме - Шампунь 3-в-1 для Волосся, Тіла та Гоління ID Hair Shampoo 3-in-1, Живильний Шампунь від Лупи ID Hair No Dandruff Shampoo, Активний Балансуючий Шампунь ID Hair Active Scalp Shampoo, Віск для Стайлінгу Сильної Фіксації ID Hair Fiber Wax і Гель для Стайлінгу та Текстури Волосся Ультралегкої Фіксації ID Hair Beach Gel.