ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД ДЛЯ ДОВГОГО ТА НАРОЩЕНОГО ВОЛОССЯ - КОЛЕКЦІЯ ID HAIR BELONGER

Дивовижне поєднання високих технологій дає розкішний результат! Пропонуємо Вам розробку скандинавських експертів - ідеальний продукт для догляду за довгим і нарощеними волоссям - КОЛЕКЦІЯ ID HAIR BELONGER

ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ:
Обліпиха
Рослина, що володіє тисячею достоїнств. Виростає переважно в піщанихприбережних зонах. У Сибіру ягоди обліпихи традиційно вживають з молоком і сиром, щобпідвищити опірність інфекціям. У засобах для догляду за волоссям ці ягоди служать джерелом вітаміну С, що зміцнює волосся і підсилює блиск.

Горіх Ши
Горіх ши часто називають «жіночим золотом». Масло ши являє собою рослинний жир, що добувається зплодів дерева ши. Горіх ши використовується в Африці протягом багатьох століть і високо цінується за своїзволожуючі і лікувальні властивості. Вміщені з ньому вітаміни A, E і F мають протизапальнуі омолоджуючу дію. Масло ши також застосовується як ідеальний зволожуючий засіб до і після засмаги.

Колекція складається з таких засобів - Шампунь для довгого волосся ID Hair Belonger Shampoo, Кондиціонер для довгого волосся ID Hair Belonger Conditioner, Захисна сироватка для довгого та нарощеного волосся ID Hair Belonger Serum, Термозахисний Спрей ID Hair Belonger Heat Protection Spray, Крем для рук і волосся ID Hair Belonger Hand & Hair Cream, Спрей м'якої фіксації Id Hair Belonger Hair Spray, які вже доступні у нашій перукарні. Спробуйте застосувати їх на Вашому довгому волоссю і незабутні враження Вам забезпечені.