Інтенсивний догляд для хвилястого волосся - колекція ID HAIR CURLY

Різне волосся вимагає різного догляду. Напевно, найскладніше власницям кучерів. Вони найчастіше не раді такому подарунку долі. Неслухняні, недисципліновані, примхливі - і це лише кілька епітетів, якими нагороджують господарі своє волосся. Але все ж хвилясте волосся - це витончений жарт природи. Вона може бути родзинкою у вашому образі, і для того щоб завитки радували свою власницю, за ними потрібний ретельний догляд. Таке волосся - це спеціальні шампуні-кондиціонери-спреї і маски проти сухості і заплутування волосся.
Розуміючи це, фахівці-технологи компанії ID HAIR розробили спеціальну серію по догляду за кучерями - CURLY. Це набір ідеальних засобів для догляду за кучерявим волоссям.

До складу серії входять ягоди годжі, ліпіди і пантенол
Ягоди годжі - це ключ до вічної молодості з гімалайських лісів. Вільні цукри і амінокислоти, що містяться в ягодах, здатні зволожувати і виводити токсини з шкіри голови і волосся. Фантастично впливають на слабке волосся.

18 МЕА. Людське волосся містить тонкий захисний шар ліпідів, переважно складається з 18 МЕА. Цей шар може бути частково зруйнований хімічною обробкою або негативними умовами навколишнього середовища. 18 МЕА допомагає відновити цей важливий ліпідний шар і зробити поверхню волосся цілісною і однорідною. Зволожує і надає блиск.

Пантенол - Вітамін В5 - найцінніший елемент догляду за волоссям. Допомагає розплутати волосся, зробити їх більш блискучими, зволоженими і міцними.
Засоби колекції - Шампунь для хвилястого волосся ID Hair Curly Shampoo, Кондиціонер для хвилястого волосся ID Hair Curly Conditioner, Маска для хвилястого волосся ID Hair Curly Treatment, Крем - живлення для хвилястого волосся ID Hair Curly Cream, Легкий спрей для підтримання природного хвилястого волосся ID Hair Curly Spray, Помадка для хвилястого волосся легкої фіксації з інтенсивним блиском ID Hair Curly Pomade.