Професійна косметика для волосся NIOPHLEX (НОЕФЛЕКС) від ID HAIR у Луцьку

Шановні клієнти! Пропонуємо Вам надсучасну розробку, яка ексклюзивно представлена в нашому салоні! Ми єдині, не лише у Луцьку, а й у всій Волинській області,  використовуємо новинку від професійного бренду ID HAIR. Крім того, ми надаємо Вам можливість придбати сучасні засоби для догляду за волоссям для ще кращого результату.

Розробка NIOPHLEX належить лабораторіям Англії та Данії, а сам продукт виробляється в Швеції, де приділяється особлива увага здоров'ю та екології.
Дію чудо розробки вже встигли випробувати на своїх клієнтах такі зоряні стилісти як Тім Хартлі, Роберт Кербі, Мортен Мельеде, Лінда Квебек, Ібен Норрінг-Агерсков, Генрієта Скёт Крістіансен, які з радістю діляться своїми враженнями.

NIOPHLEX - це єдиний в світі комплекс, який дозволяє з волоссям робити ВСЕ:
1) Висвітлювати волосся кілька разів поспіль, перетворюючи брюнеток в блондинок за один день!
2) Фарбувати і освітлювати волосся, до якого сам клієнт боявся торкатися - сильно пористого, ламкого!
3) Робити процедури хімічного або кератинового вирівнювання, не боячись, що через деякий час волосся почне обламуватися!
4) Спа-догляд NIOPHLEX зроблений одразу після хімічної завивки відновлює щойно розірвані дисульфідні зв'язки, надаючи волоссю додаткову міцність і пружність!
5) NIOPHLEX гарантує стійкість кольору при будь-якому фарбуванні!

При цьому NIOPHLEX поєднується з усіма брендами і не вимагає додаткового часу на процедуру!
Niophlex відзначений печаткою датського Grøn salon (Зелений Салон) - це Скандинавський знак якості, який присвоюється лише продуктам на 100% органічного походження!
Niophlex складається з високонасичених поживних інгредієнтів і компонентів, що сприяють відновленню клітинних зв'язків. Які потрапляють всередину волосини, завдяки спеціально розробленій системі Ніос. Ця «система транспортування» дозволяє потрібним інгредієнтам повністю проникати в кортекс. Вона містить суміш N-ацетил-L-цистеїну і амінокислот. Відновлює, зволожує і оздоровлює волосся.

Результати перевершили всі очікування!
NIOPHLEX дозволяє проводити більшу кількість хімічних процедур в один день - перетворюючи брюнеток в блондинок і не руйнуючи при цьому структури волосся!

Тепер у всіх бажаючих є можливість кардинально змінювати імідж без шкоди для Волосся! Чекаємо на Вас у салоні краси "Любава"!