Професійні засоби для об'єму волосся від ID Hair Elements Срібна колекція

Літо, це маленьке життя ... Багато сонця, теплий вітер, трави і квіти, берег річки або озера, море ... З усього цього складається літо - три місяці повного щастя! Але потрібно пам'ятати про те, що красивими потрібно бути 365 днів у році, і берегти шкіру і волосся від впливу зовнішнього середовища.
Тому пропонуємо Вам Срібну колекцію професійних засобів, які надають пишного об'єму і легку фіксацію.

ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ:
СКАНДИНАВСЬКИЙ КОТТОН
Ця рослина росте на кіслотних заболочених грунтах при прохолодній температурі в усіх північних регіонах Європи, Азії та Північної Америки. Вуглеводи і мінерали цієї рослинизабезпечують прекрасне зволоження, живлення, ремінералізацію і виведення токсинів з волосся і шкіри голови.

ПШЕНИЦЯ
Унікальний процес гідролізу пшениці допомагає отримати високоефективну кондиціонуючу речовину, що балансує вологу в волоссі. Гідролізована пшениця служить фантастичним регуляторомвологи - надає вологозахисну дію при високому рівні вологості і не дозволяє волозі випаровуватисяпри низькій зволоженості. Робить волося міцним і здоровим.

Продукти колекції - Шампунь для об'єму волосся ID Hair Silver Volume Booster Shampoo, Кондиціонер для об'єму волосся ID Hair Silver Volume Booster Conditioner, Срібний Шампунь для збереження бажаного білявого відтінку світлого волосся ID Hair Silver Shampoo, Срібний Шампунь для збереження бажаного білявого відтінку світлого волосся ID Hair Silver Shampoo, Незмиваючий Кондиціонер для об'єму волосся ID Hair Silver Leave-In Conditioner, Мінералізований Соляний Спрей для об'єму та текстури волосся ID Hair Silver Saltwater Spray і Сухий Шампунь для волосся ID Hair Silver Volumizing Dry Shampoo.