Відновлення та розкішний догляд за волоссям - Титанова колекція ID HAIR ELEMENTS у Луцьку

Дощі, волге повітря, це занадто багато вологи для волосся. Але вихід є. Скандинавська компанія ID Hair включила в Титанову серію гідролізовану пшеницю. В процесі гідролізу виходить високоефективна кондиціонуююча речовина, що балансує склад вологи. Гідролізована пшениця служить фантастичним регулятором вологи - захищає від надмірної вологи і не дає їй випаровуватися, якщо повітря сухе. А ще й підвищує механічну міцність волосся.

Зверніть увагу на Титанову колекцію IDHAIR ELEMENTS - вона забезпечує відновлюючий догляд для сухого і пошкоджених волосся і максимальну фіксацію.

ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ:
СКАНДИНАВСЬКА БАВОВНА
Ця рослина росте на кислотних заболочених грунтах при прохолодній температурі в усіх північних регіонах Європи, Азії та Північної Америки. Насиченість вуглеводами і мінералами забезпечують прекрасне зволоження, живлення, ремінералізацію і виведення токсинів з волосся і шкіри голови.

ПШЕНИЦЯ
Унікальний процес гідролізу пшениці допомагає отримати високоефективну кондиціонуючу речовину, що балансує склад вологи. Гідролізований пшениця служить фантастичним регулятором вологи - надає вологозахисну дію при високому рівні вологості і не дозволяє волозі випаровуватися при низькій зволоженості. Підвищує механічну міцність волосини.

ГОРІХ ШИ(КАРІТЕ)
Горіх ши часто називають «жіночим золотом», являє собою рослинний жир, добувається з плодів дерева ши. Горіх ши використовується в Африці протягом багатьох століть і високо цінується за свої зволожуючі і лікувальні властивості. Наявність в ньому вітамінів A, E і F дають протизапальну та омолоджуючу дію. Масло ши також застосовується як ідеальний зволожуючий засіб до і після засмаги.

Спробуйте всі засоби колекції - Відновлюючий Шампунь для сухого та пошкодженого волосся ID Hair Titanium Shampoo, Відновлюючий Кондиціонер для сухого та пошкодженого волосся ID Hair Titanium Conditioner, Відновлююча, Живильна Маска для сухого та пошкодженого волосся ID Hair Titanium Healing Mask, Віск Суперсильної Фіксації ID Hair Titanium Constructor Wax та Гель для волосся Супер-сильної Фіксації ID Hair Titanium Lockit Maga Strong Hair Gel.