Новини

Як відомо, осінь - найкращий час для грунтовного догляду за собою. По-перше, після літа шкіра потребує відновлення, по-друге, перед зимовими холодами вона чекає захисту та посиленого живлення, по-третє, ця пора року якнайкраще підходить для серйозних салонних процедур. Адже сонце не таке активне, як влітку і взимку, а значить, шкірі після процедур не загрожують навколишні фактори.

Жіноча стрижка 2012 року - це однозначно каре! Абсолютно класична стрижка, яка пережила безліч видозмін, яка підходить дівчатам різного віку і стилю життя. Кожна може підібрати свою форму стрижки, але робити це потрібно акуратно і уважно.

Жіноча стрижка 2012: складний вибір

У салоні краси "Любава" з нагоди новорічних свят
на весь спектр послуг жіночого залу
ЗНИЖКА  - 10 %
Оплата більше 100 грн - подарунок від салону.
Раді Вас бачити!
Акція діє з 01.11.2012-20.12.2012 р.

Красивий образ це не лише вишукане вбрання, але і оригінальна зачіска. Якщо ви хочете створити зачіску для Нового року, подбайте про те, щоб вона була стильною і креативною.

Увага! А К Ц І Я ! Салон краси "Любава" вітатає усіх жінок з наступаючим святом 8 Березня! і дарує знижку на послуги перманентного макіяжу - 100 грн. Акція діє з 1.02.13 по 1.03.13 р. Чекаємо Вас!

Салон краси "Любава" вітає усіх з святом Святого Валентина! Запрошує відвідати салон та придбати у подарунок сертифікат  на послуги для коханої людини!

ГАРНЕ, ДОВГЕ ВОЛОССЯ ЗАВЖДИ БУЛО ПРИКРАСОЮ КОЖНОЇ ЖІНКИ. САЛОН КРАСИ "ЛЮБАВА" ЗАПРОШУЄ НА ПРОЦЕДУРУ НАРОЩЕННЯ НАТУРАЛЬНОГО ВОЛОССЯ, У ЗВ"ЯЗКУ З КВІТНЕВИМИ ЗНИЖКАМИ  (100 прядок - 1500 грн.)  РАДІ ВАС БАЧИТИ!

Тільки в салоні "Любава" з'явилась нова послуга, яка забезпечує натуральний ефект тонування волосся, завдяки камуфлюванню сивини. Процедура призначена спеціально для чоловіків, які хочуть гарно та молодо виглядати в будь-якому віці. Тому завітайте до нас, дорогі чоловіки, і переконайтеся в ефективності нової процедури.

Сторінки