Б'юті-план на осінь

Як відомо, осінь - найкращий час для грунтовного догляду за собою. По-перше, після літа шкіра потребує відновлення, по-друге, перед зимовими холодами вона чекає захисту та посиленого живлення, по-третє, ця пора року якнайкраще підходить для серйозних салонних процедур. Адже сонце не таке активне, як влітку і взимку, а значить, шкірі після процедур не загрожують навколишні фактори.

То який же осінній б'юті-план? Найбільший і найактивніший. Адже восени можна і потрібно робити все. Наприклад:

1. Курс пілінгів. Пілінги вирішують масу проблем - від омолодження шкіри до позбавлення від пігментних плям і проблем, пов'язаних з висипаннями і запаленнями. Дерматолог підкаже, яку кількість процедур і який вид пілінгу необхідний саме вам, виходячи з проблеми, яку потрібно вирішити, і типу шкіри. Зазвичай це 2-3 процедури з перервою в 2-3 тижні.

2. Перед настанням холодів добре пройти курс поживних і зволожуючих процедур в салоні. Відмінні результати забезпечують мікрострумова і ультразвукова терапія, ГІДРОДЕРМА, масажі, як ручні, так і апаратні із застосуванням активних сироваток, масок і концентратів, мезотерапія і біоревіталізація.

3. Домашній догляд восени варто доповнити активними поживними і мультивітамінними масками.

4. Восени потрібно проводити всі можливі процедури по відбілюванню і освітленню шкіри, усуненню пігментних плям.

5. Тим, хто хоче позбутися небажаного волосся, варто почати курс лазерної епіляції. Так як сеансів необхідно не менше 6 (з перервою в 1-1, 5 місяці).

6. Варто приділити увагу і різного роду зігріваючим процедурам, які благотворно впливають на шкіру, підтягують і надають їй пружність. Наприклад, масаж (як ручний, так і апаратний) та обгортання (шоколадні, водоростеві та інші).

7. Для догляду за руками і ногами восени просто незамінні парафінові ванночки. Вони зроблять шкіру м'якшою і наситять поживними компонентами.