Новорічні зачіски 2013

Красивий образ це не лише вишукане вбрання, але і оригінальна зачіска. Якщо ви хочете створити зачіску для Нового року, подбайте про те, щоб вона була стильною і креативною.

Новий рік 2013 - рік Чорної Водяний Змії, а змія любить сміливі рішення, креативний підхід і металевий блиск. Саме тому постарайтеся створити чарівний образ, використовуючи стильні аксесуари для волосся. Яку зачіску вибрати для Нового року?

Новорічні зачіски 2013 для довгого волосся.
Новорічне свято, як і багато інших, потребує особливих рішень. Зокрема, в новому сезону актуальні різноманітні високі зачіски в стилі ретро. Ретро образи ідеально підійдуть для Нового року, адже це свято дозволяє нам з головою зануритися в казку і піти на найнесподіваніші рішення.
Найпопулярніші ретро зачіски нового сезону - бабета, рокабіллі, ретро хвилі, зачіска гніздо. Кожна з них по своєму унікальна і незвичайна, але всеж у них є щось схоже і це шик минулих років. Ретро зачіски надзвичайно привабливі, вони відразу ж привертають увагу оточуючих, дозволяючи передати настрій минулих років. Важливо пам'ятати, що всі ретро зачіски специфічні, а значить, потребують особливого образу.
Новорічні зачіски 2013 це також сучасні класичні укладки, які до душі багатьом з нас. Наприклад, укладка черепашка - ідеальний варіант для новорічної зачіски 2013. Це проста, і разом з тим, стильна зачіска здатна гармонійно доповнити класичний образ. Найкраще зачіска черепашка поєднується з сукнями А-силуету, а також брючними костюмами.
Серед святкових укладок для Нового року і зачіска пучок. Ця стильна укладка підійде будь-якій дівчині, головне тут правильно використовувати аксесуари для волосся. Враховуючи той факт, що Змія любить металеві відтінки, краще всього підібрати сріблясті або золотаві обручі для волосся, шпильки і гумки.

Новорічні зачіски 2013 для короткого волосся.
Якщо у вас коротке волосся, значить, ви віддаєте перевагу стилю і практичності. Та завдяки сучасним методам нарощування волосся, ви зможете створити будь-яку з перерахованих вище зачісок. Якщо ж вам до душі ваш образ, спробуйте доповнити його стильними аксесуарами для волосся. У новому сезоні в моду входять зачіски в стилі бохо.
Наприклад, ви можете створити невеликі коси, а також доповнити зачіску за допомогою обідка-гумки або стильних кругових ланцюжків. Актуальними є також "мокрі" укладки в стилі ретро.

Новорічний образ повинен відображати вашу індивідуальність, але не забувайте, що в новому сезоні актуальний металевий блиск!