РЕВОЛЮЦІЯ В СФЕРІ ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ! ВПЕРШЕ У ЛУЦЬКУ, ЕКСКЛЮЗИВНО В САЛОНІ "ЛЮБАВА"

Шановні наші клієнти! Шановні відвідувачі сайту!
Раді повідомити Вам, що салон краси "Любава", поки єдиний, не лише в Луцьку, а й у всій області, хто представляє надсучасну новинку - систему NIOPHLEX. Комплекс вже випробували знаменитості, та не менш відомі перукарі. Сьогодні і у Вас є така можливість!

 Тепер можна не хвилюватися про наше волосся! Тепер можна фарбувати, завивати, вирівнювати волосся хоч щодня!  І все це завдяки революційній пропозиції від ID hair. На ринку України з'явився чарівний засіб - NIOPHLEX.
NIOPHLEX на молекулярному рівні відновлює зруйновані зв'язки в кортексі кожної волосини і захищає його від шкідливих впливів хімічних сполук і температур.
Просто додайте NIOPHLEX в шампунь або фарбу - і Ваше волосся під надійним захистом.
NIOPHLEX працює з будь-якими фарбами, не змінюючи їх формулу, технологічну процедуру або час впливу.
Комплекс Niophlex складається з 3-х засобів: №1- закріплювача,  №2- сироватки, №3- засоби для догляду 

NIOPHLEX Bonder №01 - Закріплювач
Додається безпосередньо в хімічні суміші. Відновлює клітинні зв'язки у волоссі. Працює тільки в комплексі з №2 (сироватка)!
NIOPHLEX Enhancer №02 - Сироватка
Підвищує сполучну ефективність діючих речовин. Забезпечує зволоження і догляд. Працює тільки в комплексі з №1 (закріплювач)!
NIOPHLEX Maintainer №03 - Засіб для догляду за волоссям
Засіб призначений для салонного і домашнього застосування. Пом'якшує і зміцнює структуру волосся, надає еластичність та сяючий блиск волоссю!

NIOPHLEX - це єдиний в Світі комплекс, який дозволяє з волоссям робити ВСЕ:
1) Висвітлювати волосся кілька разів поспіль, перетворюючи брюнеток в блондинок за один день!
2) Фарбувати і освітлювати волосся, до якого сам клієнт боявся торкатися - сильно пористого, ламкого!
3) Робити процедури хімічного або кератинового вирівнювання, не боячись, що через деякий час волосся почне обламуватися!
4) Спа-догляд NIOPHLEX зроблений одразу після хімічної завивки відновлює щойно розірвані дисульфідні зв'язки, надаючи волоссю додаткову міцність і пружність!
5) NIOPHLEX гарантує стійкість кольору при будь-якому фарбуванні!

З нетерпінням чекаємо на Вас у нашому салоні! У нас Ви також зможете придбати чудо-засіб, а також супутні засоби від ID HAIR.